2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti - Ilfov
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Tunari
Postat 28 mai 2024

Angajam Operator cantar / scanare marfa in Stefanestii de Jos, Ilfov

Localizare

Tunari

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureRol deschis pentru persoane cu disabilitatiDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 4

Green Pack SRL, societate cu peste 600 salariati, infiintata in 2018, lider in domeniul managementului responsabil al ambalajelor din Romania, cauta sa angajeze persoane responsabile pentru a se alatura echipei noastre la punctul de lucru din Stefanestii de Jos/ Jud. Ilfov, pentru posturile de operator cantar/operator scanare marfuri/ operator introducere validare date.

Responsabilitati:

  • inregistrarea si raportarea datelor de masurare in mod precis si complet;

  • Colaborarea cu echipa pentru a asigura respectarea standardelor de calitate si siguranta;

Cerinte:

  • Abilitati excelente de comunicare si atentie la detalii;

  • Flexibilitatea de a lucra in schimburi si in weekend, daca este necesar.

Oferim:

  • DECONT transport;

  • CONTRACT de munca pe PERIOADA NEDETERMINATA;

  • SALARIUL platit sub forma de AVANS si LICHIDARE;

  • Tichete DE MASA pentru fiecare zi lucratoare;

  • PLATA ORELOR SUPLIMENTARE.

Pentru interviu va rugam sa va prezentati la depozitul nostru din Stefanestii de Jos, jud Ilfov, str. Sinaia, nr.15 in fiecare zi in intervalul 10-15.00. Nu este nevoie de programare.

Pentru detalii si informatii suplimentare va rugam sa sunati la 07******68- Dan Banaseanu

Localitate

Tunari,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Tunari
ID: 266226742