2. Locuri de munca
  3. Marketing - PR - Media
  4. Specialist Marketing
  5. Specialist Marketing - Bucuresti - Ilfov
  6. Specialist Marketing - Bucuresti
  7. Specialist Marketing - Sectorul 4
Alexandru Prunoiu
Postat 31 mai 2024

Angajam Online & Offline Marketing Manager - Pta Unirii

Localizare

Bucuresti, Sectorul 4

Full time

CUI / CIF: 1

Salutare! Suntem AnneBebe, o destinație cool și trendy pentru tot ce înseamnă modă pentru copii, activă atât în online, pe annebebe.ro și camerabebelusului.ro, cât și în inima centrelor comerciale precum Mall Băneasa, Unirea și Sunplaza. Dacă te încântă ideea de a inova în marketing offline si online și de a explora si dezvolta tehnologii noi in AI, să ni te alături!

Ce Veți Face: Vei fi arhitectul behind-the-scenes al experiențelor noastre de brand, creând campanii de marketing memorabile și integrând soluții care să ne propulseze în topul preferințelor clienților. Vei lucra cu unelte de design de top precum Canva și Photoshop și vei pune în aplicare strategii de marketing care nu doar că atrag, dar și convertesc.

Responsabilități Cheie:

  • Lansează și gestionează campanii de marketing online și offline care aduc rezultate palpabile.

  • Crează conținut vizual atrăgător cu Canva și Photoshop, care să inspire și să capteze atenția.

  • Implementează soluții de AI în marketing pentru a eficientiza campaniile și a îmbunătăți interacțiunea cu clienții.

  • Coordonează si realizeaza integrările cu platforme de e-commerce, cum ar fi eMAG și Altex, și explorează extinderea pe piețele internaționale.

  • Condu platformele noastre sociale spre noi orizonturi de angajament. Creează și postează conținut captivant care nu doar că atrage, dar și crește urmărirea. Monitorizează și analizează performanța postărilor pentru a ajusta și optimiza strategiile de social media. Colaborează strâns cu influenceri și parteneri pentru a extinde vizibilitatea brandului.

  • Măsoară și analizează performanța campaniilor pentru a optimiza strategiile continue.

Cerințe:

  • Experiență solidă în marketing, cu un ochi pentru design grafic și campanii creative.

  • Cunoștințe în utilizarea Canva și Photoshop.

  • Experiență în lucrul cu Shopify și în implementarea soluțiilor de AI în marketing.

  • Abilități excelente de organizare și o gândire strategică.

Beneficii:

  • Salariu competitiv

  • Program de lucru flexibil

  • Se lucreaza la biroul nostru din Piața Unirii - Sf Vineri & in Magazinele AnneBebe

  • Oportunități de dezvoltare

  • Un mediu de lucru energic și plin de creativitate.

Alătură-te echipei AnneBebe! Ești pregătit să împingi limitele în marketing și să te alături unei echipe dinamice și inovatoare? Trimite-ne CV-ul tău. Așteptăm cu entuziasm să te cunoaștem și să creăm împreună ceva cu adevărat special.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 4
ID: 270386961