2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori constructii
  5. Muncitori constructii - Timis
  6. Muncitori constructii - Timisoara
ARTMATCH SRL - Resurse Umane
Postat 14 mai 2024

Angajam Montator subansamble - la nivel national

Localizare

Timisoara

Full time

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)

Descriere

Cerinte:

  • Disponibilitatea pentru deplasare in tara permanent, pe intreg teritoriul Romaniei si in afara granitelor;

  • Aptitudini tehnice si experienta in activitatea de montaj mobilier comercial;

  • Initiativa, atentie deosebita la detalii, capacitatea de lucru in echipa;

  • Harnic, indemanatic, serios;

  • Permis de conducere Categoria B

Responsabilitati:

  • Realizeaza decorarea si montarea materialelor publicitare, a reclamelor conform planurilor si schitelor tehnice.

  • Executa lucrari specifice de montaj subansamble, rafturi, mese, alte lucrari repartizate.

  • Utilizeaza, conduc, masini, utilaje, SDV-uri pentru decorarea si montarea materialelor conform planurilor si schitelor tehnice.

  • Asambleaza partile componente ale produselor finite, conform specificatiilor stabilite si proceselor tehnologice de fabricatie.

Oferta:

  • Salariu atractiv, diurna pe fiecare zi in deplasare

  • Bonus de sofer;

  • Instruire de specialitate la locul de munca;

  • Cazare la pensiuni sau hoteluri;

  • Mic dejun gratuit;

  • Transport decontat.

Localitate

Timisoara,

Timis

Timis, Timisoara
ID: 269656168