2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori constructii
  5. Muncitori constructii - Cluj
  6. Muncitori constructii - Cluj-Napoca
Postat 27 mai 2024

Angajăm muncitori calificați/necalificați în domeniul construcțiilor

Salariu

4 000 - 6 000 lei

Localizare

Cluj-Napoca

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Program de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2

Firma INDOOR-OUTDOOR BUILDING SOLUTIONS SRL caută muncitori calificați și necalificați în domeniul construcțiilor dornici să se dezvolte într-un mediu dinamic cu locația în Cluj-Napoca și împrejurimi. Activitatea include construcții case la roșu, finisaje interioare și exterioare, construcții garduri. Dacă sunteți pasionați de construcții și aveți experiență într-unul sau mai multe domenii precum tencuieli, finisaje interioare/exteriore, sau alte specializări, vă invităm să aplicați pentru această poziție.

-Cerințe:

Experiență anterioară în domeniul construcțiilor;

Abilități tehnice și cunoștințe solide în domeniul specific de activitate;

Disponibilitate pentru a lucra în echipă și a respecta termenele limită ale proiectelor;

Capacitatea de a lucra în condiții variate de mediu și la înălțime;

Atitudine pozitivă și dorință de a învăța și de a se adapta rapid la sarcini noi.

-Responsabilități:

Executarea lucrărilor conform planurilor și specificațiilor;

Utilizarea adecvată a echipamentelor și materialelor;

Asigurarea unui mediu de lucru sigur și curat;

Colaborarea eficientă cu ceilalți membri ai echipei pentru a atinge obiectivele proiectului.

-Oferta noastră:

Salariu competitiv, între 4000-6000 de lei net + beneficii adiționale;

Oportunități de avansare și dezvoltare profesională în cadrul companiei;

Mediu de lucru stimulant și colaborativ.

Dacă sunteți interesat să vă alăturați echipei noastre, contactați-ne la numărul de telefon afișat.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 270066778