2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Cluj
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Cluj-Napoca
Postat 22 mai 2024

Angajam mecanic / tinichighiu-vopsitor auto in Belgia

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: CalificatMobilitatea postului: Necesita deplasari

Descriere

Candidatul Ideal

• Experienta în repararea camioanelor, experienta de lucru pe Mercedes, Renault, Iveco si Daff constituie un avantaj

• Abilitati excelente de comunicare si lucru în echipa.

• Persoana determinata, organizata, ce prezinta flexibilitate si dorinta de invatare continua.

• Cunostinte de sudura si tinichigerie.

Descrierea jobului

Mecanic auto:

• Efectuarea unor lucrari de intretinere la flota companiei.

• Diagnosticarea defectiunilor si remedierea lor.

• Efectuarea controlului final la terminarea reparatiilor si asigurarea calitatii lucrarilor.

Tinichigiu-vopsitor auto:

• Executa reparatii sau schimbari ale elementelor de complexitate medie conform ordinului de reparatie.

• Repara sau schimba elemente ale vehiculului.

• Aplicarea corecta a materialelor de vopsitorie.

Detalii

• Durata contractului: perioada nedeterminata

• Posibilitate de cazare gratuita la noi

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 270342448