2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Service auto
  5. Service auto - Timis
  6. Service auto - Timisoara
Postat 15 aprilie 2024

Angajam mecanic auto cu experienta

Localizare

Timisoara

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaRecrutare la distantaDeschis pt studentiPermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO39294190

Cautam mecanic auto talentat și pasionat pentru a se alătura echipei noastre din service-ul auto. Dacă ai o experiență solidă în domeniu și ești dornic să lucrezi într-un mediu dinamic și stimulant, această poziție ar putea fi potrivită pentru tine.

Responsabilități:

Diagnosticarea și remedierea defecțiunilor mecanice ale autovehiculelor

Efectuarea reparațiilor și întreținerii conform standardelor de calitate

Identificarea rapidă a problemelor și oferirea soluțiilor eficiente

Lucrul în echipă pentru a asigura o eficiență maximă în service

Cerințe:

Experiență anterioară în domeniul mecanicii auto

Abilități excelente de diagnosticare și rezolvare a problemelor

Atenție la detalii și orientare către calitate

Capacitatea de a lucra sub presiune și de a respecta termenele limită

Beneficii:

Oportunitatea de a lucra cu ultimele tehnologii și echipamente din domeniul auto

Mediu de lucru plăcut și dinamic

Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei

Pachet salarial motivant și beneficii suplimentare

Dacă ești pasionat de industria auto și ai abilitățile necesare pentru a repara și întreține autovehiculele cu profesionalism, te invităm să aplici pentru poziția de mecanic auto în cadrul echipei noastre!

Localitate

Timisoara,

Timis

Timis, Timisoara
ID: 251591470