2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Suceava
  6. Manipulatori marfa - Granicesti
Postat 16 mai 2024

Angajăm manipulator marfă

Localizare

Granicesti

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Compania Krew Coffee angajează manipulator marfă.

Program:

  • Luni-Sâmbătă - 6:00-15:00

Responsabilități:

  • Manipularea și sortarea mărfurilor în depozit

  • Încărcarea și descărcarea mărfurilor din camioane

  • Verificarea corespondenței între documentele de livrare și mărfurile primite

  • Păstrarea depozitului curat și ordonat

Cerințe:

  • Abilitatea de a lucra eficient într-un mediu rapid și dinamic

  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a urma instrucțiunile

  • Disponibilitatea de a lucra în weekend

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv

  • Mediu de lucru dinamic și prietenos

Localitate

Granicesti,

Suceava

Suceava, Granicesti
ID: 270346458