2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Gestionari depozit si coordonatori
  5. Gestionari depozit si coordonatori - Constanta
  6. Gestionari depozit si coordonatori - Constanta
CRIOFLOWERS
Postat Azi la 08:50

Angajam Manipulant/picker depozit

Salariu

3 000 - 3 500 lei

Localizare

Constanta

Nivelul de studii: NecalificatMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1

Suntem in cautarea unui coleg, care sa se alature echipei noastre. Va rugam sa cititi cu atentie anuntul!

Precizam ca se lucreaza cu produse usoare.

Responsabilitati :

-Receptia fizica a marfii la intrarea in depozit;

-Verificarea cantitativa si calitativa a produselor receptionate in conformitate cu actele de insotire a marfii (avize,facturi,procese verbale de custodie, etc);

-Verifica corectitudinea intocmirii comenzilor din sistem;

-Etichetarea,organizarea si plasarea produselor la raft;

-Pregatirea comenzilor si impachetarea lor conform facturilor;

Cerinte: ·Studii medii ·Cunostinte operare PC minime

·Persoana responsabila,organizata si punctuala ·Bune abilitati de organizare a timpului ·Personalitate energica, gandire pozitiva, mobilitate,rezistenta la sarcini repetitive ·Atentie la detalii, abilitati de comunicare ·Spirit practic, memorie vizuala buna

*Experienta intr-o pozitie similara (constituie un avantaj).

Program de lucru: luni-Vineri 8:00-17:00, sambata 8:00-13:30

Salariu 3000-3500 ron NET in functie de experienta, cu proiectie de crestere in viitor in functie de implicare.

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un C.V.(interviurile se vor face doar pe baza cv-ului) Mai multe detalii se vor discuta la doar la interviu! Sunt rugate sa trimita CV doar persoanele interesate.Cerem si oferim seriozitate.

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 226416431