2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Bacau
  6. Manipulatori marfa - Bacau
Postat Azi la 12:27

Angajam Manipulant marfuri depozit distributie divizia bauturi

Localizare

Bacau

Licurici Impex SRL angajeaza - manipulant marfuri depozit Bacau

Candidatul ideal

  • Studii medii

  • Persoana organizata, ordonata

  • Disponibilitate la efort

  • Asumarea responsabilitatii, seriozitate

  • Spirit de echipa

  • Loialitate si atasament fata de interesele firmei

Descrierea jobului/Responsabilitati

  • Manipuleaza marfurile si ambalajele din depozit

  • Respecta normele de depozitare pentru produsele din gestiune

  • Utilizeaza efficient spatial de depozitare a marfurilor

  • Verifica si asigura pastrarea marfurilor in conditii optime d.p.d.v. al calitatii si integritatii fizice

  • Ajuta la manipularea marfii din depozite la clientii deserviti, alaturi de soferii distribuitori

  • Se asigura de respectarea ordinii si curateniei la locul de munca

Firma ofera

  • Salariu de baza + Bonus

  • Bonuri de masa

  • Echipament de lucru

  • Un mediu de lucru placut

  • Posibilitatea de avansare in cadrul firmei

Localitate

Bacau,

Bacau

Bacau
ID: 237668756