2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Cluj
  6. Personal necalificat - Cluj-Napoca
Postat 11 mai 2024

Angajam Lucrator Gestionar

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

 Suntem în căutarea unei persoane dinamice și fiabile pentru a se alătura echipei noastre in de manipulare a mărfii în cadrul depozitului nostru. Dacă ești o persoană motivată, organizată și cu o atitudine pozitivă, aceasta ar putea fi o oportunitate perfectă pentru tine să te alături echipei noastre.

Candidatul Ideal are:

  • experienţă pe un post cu atribuţii similare (min. 2 ani)

  • responsabilitate, corectitudine

  • abilitati de munca in echipa (va avea colaborare stransa cu colegii de la vanzari)

  • atentie la detalii, capacitate de auto-organizare, implicare activa

  • cunoştinţe operare PC (avantaj soft tip ERP)

  • studii liceale

  • orientare catre client

  • disponibilitate la efort fizic

Apreciem seriozitatea si implicarea, dorinta de a face lucrurile bine si dorinta de a invata repede.

Descrierea jobului

Obiectivul principal al activității este :

  •             -descarcarea ,receptia si depozitarea la raft a marfii

  • -pregatirea si ambalarea comenzilor pentru clienti conform procedurilor

  • -debitarea anumitor tipuri de materiale

  • -încărcarea coletelor de marfă pentru livrare

  • -evidenta asupra stocurilor

  • -participarea la inventarierea stocului de marfă din depozit

  • -Locatie: Cluj – Napoca

  • -Program de lucru:de Luni până Vineri în intervalul 9 – 17:30

 Pachet beneficii:

  • Salar fix

  • Tichete de masă - 40 Ron / zi lucratoare

  • Prime  de Craciun si Paste

  • Decontarea transportului

  • Bonus de performanta

Descrierea companiei

Verla este un important distribuitor pe piata materialelor si echipamentelor pentru industria publicitara, un jucator de traditie in aceasta industrie. Oferim angajatilor nostri stabilitate si oportunitati de a invata permanent, prin implicare in proiecte de dezvoltare organizationala si personala.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 267444892