2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Timis
  6. Manipulatori marfa - Ghiroda
Postat 10 mai 2024

Angajam Lucrator Depozit/Manipulant Marfa

Salariu

3 500 - 4 200 lei

Localizare

Ghiroda

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: ro14778283

Ne dorim colegi entuziasti si implicati pentru postul de Lucrator comercial/manipulant marfa.

Experienta in vanzari este importanta, dar credem ca o poti acumula si pe parcurs. Ne intereseaza sa fii orientat spre oameni si sa iti faca placere sa lucrezi in echipa.

Ne dorim sa fii responsabil, harnic si onest. Este necesar sa ai disponibilitate la efort fizic. Ne asteptam sa ai studii generale sau medii, abilitati de comunicare si lucru in echipa cat si o buna relatie intre companie si clienti.

Este important sa ai disponibilitate la efort fizic , programul de lucru este fix si stabil de luni pana vineri.

Suntem pregatiti sa te sprijinim prin:

  • instruire continua - Te vom sustine cu programe personalizate de dezvoltare a competentelor.

  • oportunitati de promovare - Te vom anunta, cu prioritate, despre posibilitatile de avansare in cadrul companiei.

  • recompensarea dedicarii - Suntem pregatiti sa-ti oferim bonusuri lunare atractive, in functie de nivelul de dedicare in realizarea sarcinilor. In plus apreciem si colaborarea pe termen lung oferindu-ti si alte beneficii.

Pana acum anul 2023 a fost super pentru noi cu o crestere in cifra de afaceri de peste 100% si vrem ca in anul 2024 sa mergem pe acelasi TREND. Pentru asta Visoli Romania recruteaza Manipulant Marfa pentru depozitul situat in Timisoara.

Inainte de toate vrem sa stii ca siguranta si calitatea produselor, abilitatea de a motiva si de dezvolta oamenii, capacitatea de inovare si marcile solide sunt o prioritate pentru Visoli Romania.

Principalele responsabilităţi ale postului:

  • Pregateste, ambaleaza si securizeaza marfa conform facturilor emise in vederea livrarii;

  • Ajuta la incarcarea si descarcarea marfii in depozit;

  • Participa la inventarul stocului de marfa;

  • Pastrarea curateniei in spatiul de depozitare;

  • Atentioneaza operatorul de facturare in cazul in care observa greseli de operare;

  • Preluare apeluri telefonice clienti, oferire suport tehnic.

  • Cunostinte minima mecanica/electronica

Cerinte:

  • Spirit de initiative si seriozitate;

  • Ordonat si atent la micile detalii;

  • Capabil sa lucreze in echipa, dar si individual;

  • Abilitati manipulare marfa in depozit;

  • Obligatoriu permis min categoria B, avantaj major B+E.

  • Experienta aterioara pe un post similar constituie un avantaj;

Beneficii:

  • Salariu NET incepand de la 3500 lei pana la 4200 de lei in functie de bonusuri/responsabilitati

  • Bonuri de masa in valoare de 600 lei

  • Programul de lucru este fix, de Luni pana Vineri de la ora 08:30 – 17:30 (cu pauza de 1 ora).

  • Seriozitate (Salariul si bonusurile se acorda fara intarzieri, de fiecare data!)

  • Loc de muncă stabil si sigur;

  • Majorari salariale periodice pe masura confirmarilor, plusului de valoare adus firmei dovedit practic;

  • Posibilitatea de a-ti pune in practica propriile idei;

  • Suport si posibilitate pentru dezvoltare profesionala;

  • Posibilitatea de promovare in cadrul firmei.

  • Atmosfera de lucru placuta;

  • Super colegi;

Postul disponibil este amplasat in localitatea Timisoara, ca punct de reper langa Gala Events/in spate la Hotel 2000.

Localitate

Ghiroda,

Timis

Timis, Ghiroda
ID: 265399724