2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal curatenie si cameristi
  5. Personal curatenie si cameristi - Iasi
  6. Personal curatenie si cameristi - Iasi
Postat 17 mai 2024

Angajam Lucrător curățenie și reciclare - Palas Mall

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Responsabilități:

- Asigură efectuarea curățeniei în sectorul repartizat;

- Sortează și separă deșeurile reciclabile pe tipuri și dimensiuni (doze aluminiu, metal, plastic, folie, sticlă, hârtie și carton);

- Extrage din deșeurile reciclabile materialele contaminate care nu întrunesc condițiile de reciclare;

- Depozitează deșeul menajer în containerele special destinate;

- Încarcă și depozitează materialele reciclabile în recipientele inscripționate respectând indicațiile privind tipul de deșeu;

- Curăță camerele de stocare deșeuri, mătură și spală pavimentul din interiorul lor.

Cerințe:

- Studii medii;

- Rezistență la muncă susținută;

- Capacitate de organizare;

- Discreție și loialitate.

Beneficii:

- Program de lucru în schimburi;

- Salariu fix + bonusuri și prime;

- Tichete de masă (30 lei/zi), abonament medical privat.

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 264924360