2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Timis
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Timisoara
Postat 28 mai 2024

Angajam Lucrator curatenie cladiri birouri Iulius Town Timisoara

Localizare

Timisoara

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaRol deschis pentru persoane cu disabilitatiDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 2

Descriere

Responsabilităţi:

  • Asigură curăţenia în clădirea de birouri alocată;

  • Asigură întreţinerea şi curăţenia spaţiului sectorului încredințat;

  • Se ocupă de întreţinerea curăţeniei în holurile şi birourile clădirii de birouri;

  • Foloseşte echipamenul de muncă specific activităţii (aspirator, maşina de spălat pardoseala, maşină de spălat mochete, etc);

  • Asigură și întreţine curăţenia în grupurile sanitare;

  • Asigură și întreţine curățenia pe scările exterioare;

  • Asigură și întreține curăţenia în diferite spaţii din afara clădirii de birouri.

Cerințe:

  • Rezistență la muncă susținută;

  • Capacitate de organizare și prioritizare;

  • Atitudine pozitivă;

  • Discreție și loialitate.

Beneficii:

  • Program de lucru de luni până vineri în 2 ture;

  • Salariu fix + bonusuri și prime;

  • Tichete de masă (30 lei/zi);

  • Abonament servicii medicale Clinicile Regina Maria.

Localitate

Timisoara,

Timis

Timis, Timisoara
ID: 270549170