2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Curierat
  5. Curierat - Constanta
  6. Curierat - Constanta
Postat Azi la 18:12

Angajam Livrator la Dominos Pizza

Salariu

3 200 lei

Localizare

Constanta

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Experienta de conducere/ ManagementMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in turePermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 4CUI / CIF: RO40384270

Descriere

Descrierea jobului

  • Vei livra la timp produsele comandate de clienții noștri;

  • Încasarea banilor pentru comenzile plătite la livrare;

  • Alte sarcini administrative (ex: activitati de curatenie, formare cutii pizza, preluare comenzi , etc).

Beneficii:

- Contract de munca pe perioada nedeterminata;

- Salariul fix si program de fidelizare a personalului prin spor de vechime de 1% pe an;

- Tichete de masa, tichete cadou cu ocazia sarbatorilor legale (Paste, Craciun, );

- Program de lucru: magazinul functioneaza intre orele 11-23 zilnic, 7 zile pe saptamana; se poate opta pentru program de lucru in ture sau pentru program 2 zile lucrate, 2 zile libere;

Candidatul Ideal

  • Detii permis de conducere (categoria B), de minim 1 an

  • Ești orientat spre servicii de calitate și către rezultate;

  • Angajarile se fac doar in baza unui contract de munca inregistrat la Inspectoratul Teritorial de Munca!!

    Nu se asigura transport!

    Pentru interviu va rugam sa transmiteti prin mesaj olx sau whatsapp următoarele detalii:

    - Nume și Prenume

    - Vârstă

    - Număr de telefon

    - Orașul și zona în care locuiți

    - Experiența profesională ( ultimele 3 locuri de muncă, funcția și perioada lucrată)

    - O fotografie recentă. ( Va rugam decenta si Preferabil in picioare )

    - Postul pentru care aplicati

    sau CV-urile (sa contina toate detaliile cerute mai sus) doar in format digital (.doc, .pdf), împreună cu poza dumneavoastră

    *Vă rugăm să menționați dacă mai aveți un alt loc de muncă sau facultate în curs!

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 259449535