2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Mures
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Targu-Mures
Postat 01 iunie 2024

Angajam Lacatus Mecanic

Localizare

Targu-Mures

Nivelul de studii: CalificatMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Euro Gas Systems este in cautarea unui Lacatus Mecanic talentat pentru a se alaturaechipei noastre din departamentul de productie. Daca esti pasionat de domeniultehnic si detii abilitati excelente de lucru manual, aceasta pozitie ar putea fi potrivitapentru tine.

Responsabilitati principale:

  • Asamblarea, montarea si repararea diverselor componente mecanice

  • conform specificatiilor tehnice;

  • Utilizarea echipamentelor si uneltelor specifice pentru prelucrarea metalelor;

  • Interpretarea schemelor tehnice si a desenelor tehnice pentru executarea

  • corecta a lucrarilor;

  • Asigurarea mentenantei preventive si corective a echipamentelor si utilajelor

  • folosite in productie.

Cerinte:

  • Experienta anterioara in domeniul lacatuseriei mecanice;

  • Cunostinte solide de mecanica si prelucrarea metalelor;

  • Abilitati excelente de lucru manual si atentie la detalii;

  • Capacitatea de a lucra atat independent, cat si in echipa;

  • Certificat de calificare ca Lacatus Mecanic reprezinta un avantaj.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra intr-un mediu dinamic si stimulant;

  • Posibilitati de dezvoltare profesionala si traininguri specializate;

  • Pachet salarial atractiv si bonusuri in functie de performanta;

  • Beneficii suplimentare precum asigurare medicala privata si tichete de masa,

  • transport asigurat, prime de Paste/Craciun

Daca esti o persoana harnica, responsabila si dornica sa evolueze intr-un mediu de lucru competitiv, te invitam sa aplici pentru pozitia de Lacatus Mecanic la compania Euro Gas Systems.

Localitate

Targu-Mures,

Mures

Mures, Targu-Mures
ID: 270486599