2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Instalatori
  5. Instalatori - Iasi
  6. Instalatori - Iasi
Postat 29 aprilie 2024

Angajam Instalator

Salariu

3 500 - 4 000 lei

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Program de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

DESCRIERE

Instalator

Candidatul ideal:

- Cunostinte in executarea lucrarilor de montaj si intretinere instalatii sanitare, de aer conditionat, de alimentare cu apa, incalzire s.a.

- Experienta in domeniul instalatiilor sanitare, termice si / sau electrice;

- Realizare operatii conform planului de mentenanta aprobat;

- Punctual, atent la detalii si obisnuit cu lucrul in echipa;

- Constituie avantaj abilitatea si disponibilitatea de a efectua si alte activitati administrative;

- Cunoaste normele tehnice in vigoare;

Descrierea jobului:

- Realizează operatii conform planului de mentenanta aprobat;

- Asigura mentenanta tuturor instalatiilor sanitare si instalatiilor termice din incinta amplasamentului: instalatii de climatizare, instalatii de incalzire, retea si sistem de alimentare cu apa potabila si canalizare, instalatii de stingere a incendiilor

- Ajuta echipa de mentenanta la alte lucrari de intretinere a cladirilor;

Oferim:

- contract de munca pe perioada nedeterminata

- salariu constant

- seriozitate, singurata, profesionalism.

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 269373311