2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Bihor
  6. Ingineri - Oradea
Resurse Umane
Postat 01 iunie 2024

Angajam Inginer mecanic - punct de lucru din Oradea, jud. Bihor

Localizare

Oradea

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

ADEPLAST SRL angajeaza Inginer mecanic la punctul de lucru din Oradea, judetul Bihor.

CANDIDATUL IDEAL:

  • Absolvent/a de studii superioare profil tehnic,

  • Experienta in domeniu prezinta avantaj;

  • Bune cunostinte Microsoft Office,

  • Persoana organizata, responsabila, cu atentie distributiva,

RESPONSABILITATI:

  • planifica, coordoneaza si participa la executia lucrarilor de interventie asupra utilajelor, echipamentelor si instalatiilor din fabrica;

  • asigura minimizarea pierderilor de productie (resurse si timp) prin executarea la timp si in bune conditii a lucrarilor de mentenanta;

  • analizeaza cauzele si factorii care au contribuit la aparitia defectiunilor/incidentelor si colaboreaza cu departamentele implicate pentru rezolvarea problemelor;

  • stabileste si planifica toate resursele necesare lucrarilor de intretinere;

  • coordoneaza echipa de mentenanta din subordine in vederea asigurarii bunei functionari a utilajelor si instalatiilor;

  • Monitorizeaza si analizeaza indicatorii de performanta ai departamentului

BENEFICII:

  • Salariu motivant, tichete de masa, asigurare medicala

  • Mediu de lucru placut

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 270497825