2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Cluj
  6. Ingineri - Cluj-Napoca
ARCADA COMPANY SA
Postat Azi la 05:54

Angajam Inginer Constructor & Tehnician Constructor

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)

Descriere

Candidatul Ideal

  • Studii superioare finalizate in constructii

  • Minim 3 ani experienta in activitatea de executie a santierelor de drumuri

  • Persoana organizata si comunicativa, cu abilitati de analiza si planificare

  • Abilitati de coordonare a echipei

  • Capacitate decizionala;

  • Spirit de echipa.

Descrierea jobului

  • Descriere activitate inginer constructor executie lucrari:

  • Intocmeste atasamentele pentru situatiile de lucrari;

  • Urmareste stadiul lucrarilor;

  • Realizeaza procese verbale de finalizare etape si lucrari;

  • Elaborareaza și verifica listele de cantitati în conformitate cu planșele desenate;

  • Asigura coerența documentatiilor intocmite (memorii tehnice, elemente grafice, liste de cantitati).

  • Urmareste ca executia lucrarilor sa fie corecta din punct de vedere calitativ si cantitativ, conform proiectului tehnic

  • Avantaj: cunostinte de legislatie specifica si cunoasterea tehnologiilor de executie a lucrarilor, achizitii publice.

Descrierea companiei

SC ARCADA COMPANY SA - companie care activeaza in domeniul constructiilor de cai ferate, drumuri si poduri.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 270334489