2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Buzau
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Buzau
Resurse Umane RER SUD S.A.
Postat 14 mai 2024

Angajam Electromecanic cu experienta

Salariu

3 000 - 4 000 lei

Localizare

Buzau

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Program de munca: Program de lucru in ture

Descriere

Ce iti oferim

  • Pachet salarial 3000-4000 lei net;

  • Tichete de masă în valoare de 30 RON/ zi lucratoare;

  • Primă de concediu, de Paște și de Crăciun;

  • Abonament de sănătate care include gratuit consultatii, analize, ecografii;

  • Transport.

Program de lucru in 2 schimburi Luni - Vineri 07 - 15, 15 - 23

Descrierea jobului

Efectuează, în locaţia Stația de Sortare deșeuri – Stâncești (Gălbinași), activităţi de reparare, revizie şi întreţinere a utilajelor, din punct de vedere mecanic, electric si hidraulic:

  • verifica starea de funcționare a utilajelor și a instalațiilor cu scopul de a depista eventualele defecțiuni;

  • dentifică și analizează natura defecțiunilor apărute și cauzele care le-au generat;

  • identifică piesele de schimb necesare intervenţiilor;

  • efectuează lucrări de reparații la timp și de calitate la presa din dotare atunci când se defectează;

  • efectuează intervenții în vederea restabilirii funcționarii în parametri stabiliți ai instalațiilor și utilajelor in cazul unor acțiuni accidentale.

  • efectuează lucrări de reparații și întreținere în perioada reparațiilor capitale.

Candidatul Ideal

  • Studii medii tehnice de specialitate (electromecanică, mecanică industrială);

  • Bune cunoştinţe de mecanică, electricitate/ electronică, hidraulică;

  • Cunoștințe și experiență în domeniul electro–mecanic de minim 2 ani (atelier sau teren);

  • Punctualitate, adaptabilitate, nivel ridicat de inițiativă;

Localitate

Buzau,

Buzau

Buzau
ID: 269662212