2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Contabilitate
  5. Contabilitate - Iasi
  6. Contabilitate - Iasi
Postat Azi la 11:47

Angajam Economist - contabilitate primara

Localizare

Iasi

Descriere

Candidatul Ideal

Ești pasionat de domeniul financiar-contabil? Hai în echipa noastră în calitate de Economist

Cerințele jobului:

  • Studii superioare absolvite în domeniul economic (Contabilitate, Finanțe, Economie -constituie un avantaj).

  • Studii medii finalizate,obligatoriu.

  • Capacitate de analiză și gândire analitică.

  • Atitudine proactivă, capacitate de lucru în echipă și orientare către rezultate.

  • Cunoștințe avansate de operare PC (Microsoft Office, Nexus aplicații de contabilitate etc.).

  • Capacitatea de a fi o persoană organizată și cu atenție distributivă, cu un mediu de lucru ordonat și curat.

Responsabilități:

  • Gestionarea înregistrărilor financiare, asigurându-te că acestea sunt exacte, complete și conforme cu normele legale și reglementările în vigoare.

  • Gestionarea și arhivarea documentelor contabile.

  • Colaborarea cu departamentul conformitate pentru respectarea cerințelor legislative privind impozitele și taxele.

Pentru detalii suplimentare ne puteti contacta, asteptam CV-ul in cont.

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 270215452