2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Dispeceri
  5. Dispeceri - Botosani
  6. Dispeceri - Botosani
Postat 03 mai 2024

Angajam coordonator transport / dispecer

Salariu

1 lei

Localizare

Botosani

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1

Firma din Botoșani angajează coordonator transport / dispecer cu sau fără experienta

Cerinte:

  • - Experienta pe un post similar

  • - Limba engleza la nivel avansat

  • - Alte limbi cum ar fi francesa sau germana constitue un avantaj

  • - Bune ablilitati de navigare internet si a pachetului Microsoft Office

  • - Bune aptitudini de planificare si comunicare

  • - Verificare activitati soferi

  • - Capacitatea de a rezolva concomitent mai multe sarcini.

  • - Lucrul pe platformele de marfuri online cum ar fi Timocom/ Bursa transport este un avantaj

Responsabilitati:

  • - Analizeaza comenzile de transport primite de la planner

  • - Verifica rutele de deplasare si confirma posibilitatea realizarii cursei

  • - Urmareste si centralizeaza datele referitoare la situatia masinilor, status, pozitie, eventuale intarzieri la incarcare sau livrare

  • - Folosirea platformelor de marfuri online cum ar fi Timocom sau alte burse de transport

  • - Mentine contactul permanent cu soferii pentru a remedia eventualele probleme ivite pe traseu (probleme tehnice, eventuale intarzieri, etc).

Beneficii:

  • - Salariu negociabil in functie de experienta si de implicare

  • - Mai multe detalii la telefon.

Localitate

Botosani,

Botosani

Botosani
ID: 247919918