2. Locuri de munca
  3. Munca in strainatate
  4. Alte domenii
  5. Alte domenii - Iasi
  6. Alte domenii - Iasi
Oranjegroep
Postat 16 mai 2024

Angajam Constructori de Cabinete Electrice ( Pannelbuilder ) in Olanda

Localizare

Iasi

Full time

Mobilitatea postului: Locatie stabilaTara: Altele

Descriere

DESCRIERE

Alăturați-vă echipei noastre de Electricieni E&I!

Sunteți pasionat de a face o diferență în industria petrochimică? Vă simțiți bine într-un mediu dinamic în care inovația și siguranța sunt primordiale? Atunci avem oportunitatea perfectă pentru dumneavoastră!

Despre noi: Alăturați-vă echipei ORANJEGROEP și lucrați alături de experții din industrie la rafinăriile din sectorul petrochimic. În calitate de constructor de cabinete electrice , veți fi parte integrantă a unei echipe dedicate, axată pe întreținerea și îmbunătățirea echipamentelor esențiale.

Post : Constructor de Panouri Electrice

Locatie : Rotterdam , Olanda

Responsabilitățile dvs. vor include:

Interpretați schemele electrice, schemele de cablare și specificațiile tehnice pentru a determina aspectul panoului și cerințele de cablare.

Asamblați și instalați componentele electrice pe plăcile din spate sau carcasele panoului, inclusiv întreruptoare, relee, întrerupătoare și blocuri de borne, folosind unelte manuale și electrice.

Conectați panourile conform diagramelor schematice, asigurând conexiuni, terminații și etichetare adecvate și efectuați teste funcționale și depanare pentru a verifica funcționarea corectă și respectarea standardelor de calitate.

Cerinte :

Diplomă de electrician / tehnician

Experiență practică în construirea de cabinetelor electrice, de la A la Z

Abilitate dea citi/ lucra conform planului

Abilitate de a lucra individual

Abilități solide de rezolvare a problemelor și o abordare proactivă pentru găsirea de soluții

Permis de conducere valabil

Limba engleza nivel B1 este necesar

Certificări preferate:

VCA

BSN

NEN / ATEX constituie un avantaj

Oferim :

Garantam 40 ore de munca pe saptamana

Cazare ( camera individuala )

Masina de servici

Plata saptamana cu salarizare personalizata in functie de calificare si experienta

Persoanele interesate o pot contacta pe Ines telefonic sau what up :

WTB and E&I: Ines +31 – (0) 6 45 73 53 72

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 269728322