2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Mures
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Targu-Mures
Sense
Postat 22 mai 2024

Angajam Consilier vanzari in magazin confectii dama

Salariu

2 500 - 4 000 lei

Localizare

Targu-Mures

Descriere

Cerinte:

  • studii medii sau superioare;

  • capacitate foarte buna de comunicare si organizare, atentie, flexibilitate,    corectitudine, spirit de observatie, onestitate;

Candidatul ideal:

  • Disponibilitate de a lucra in ture si in weekend;

  • Persoana muncitoare si responsabila;

  • Orientare spre a oferi ajutor;

  • Atitudine pozitiva si orientata catre rezultat;

  • Foarte buna comunicare cu clientii;

Responsabilitati:

  • Asigură expunerea produselor şi a celorlalte materiale vizuale în magazin;

  • Organizează zona de vânzări și asigură aranjarea mărfurilor pe rafturi;

  • Întâmpină clienţii, le prezintă produsele în conformitate cu solicitarea acestora şi îi îndrumă spre cabina de probă;

  • Prezintă combinaţii de produse ce pot asigura vânzări suplimentare;

Beneficii:

  • Bonus in functie de vanzari;

  • Bonuri de masa 400 LEI

  • Salariu atractiv 2500-4000 lei net,

  • Cursuri de perfectionare in domeniu;

  • Tinuta de serviciu;

  • Posibilitatea de a achizitiona lunar produse Sense cu discount atractiv fata de pretul de la raft.

Asteptam CV-ul dumneavoastra.

Localitate

Targu-Mures,

Mures

Mures, Targu-Mures
ID: 257802824