2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Galati
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Costi
Postat 02 mai 2024

Angajam bucatar/bucatareasa

Localizare

Costi

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Cautam colega sau coleg pasionat de bucatarie, gusturi si arome traditionale. Iti vei evidentia talentul, alaturi de oameni care sa te inspire.

Candidatul ideal:

  • Modul de lucru curat si ordonat;

  • Respect fata de munca prestata;

  • Nu este obligatorie calificarea de bucatar.

Daca esti o persoana determinata, cu pasiune pentru gastronomie, dorinta de a invata si spirit de echipa, te rugam sa aplici direct sau sa ne trimiti un mesaj pe WhatsApp la numarul de telefon din anunt iar persoanele selectate vor fi contactate.

Pachet salarial compus din salariu fix 2400 lei net+840 lei tichete de masa+ alte beneficii (tichete de vacanta, premieri pentru zile festive, masa calda, transport asigurat)

Responsabilitati:

  • Prepararea pranzului – fel de mancare gatit in sistem de catering (asezat in caserole);

  • Intocmirea listelor cu ingrediente si materie prima pentru aprovizionare;

  • Supravegherea perisabilitatii și a termenului de valabilitate ale produselor alimentare;

  • Asigurarea respectarii regulilor societatii in ceea ce priveste retetele, prezentarea produselor, gustul acestora, precum si portiile servite.

  • Se va prepara 1 singur fel de mancare pe zi, de exemplu: snitel cu piure, varza calita, friptura cu cartofi prajiti, saramura de peste.

  • Ajutorul in bucatarie este asigurat;

  • Program de lucru: de luni pana vineri de la ora 07.00 – 14:30 ​

Printre beneficiile job-ului

  • Iti asiguram decontarea navetei.

  • Oferim tichete de masă și de vacanță, masă caldă, transport convenție, pachet servicii medicale private, 30 de zile de concediu de odihna, suport colegial și un viitor asigurat.

Localitate

Costi,

Galati

Galati, Costi
ID: 269766144