2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Cluj
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Cluj-Napoca
Postat 28 mai 2024

Angajam: BUCATAR

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 4CUI / CIF: 17581188

Descriere

RESTAURANT CHIOS ANGAJEAZA: BUCATARi pe urmatoarele sectii:

Sectie GRILL, Sectie PASTE / GARNITURI (in functie de experienta o sa fi repartizat pe o anumita sectie.)

Daca te pasioneaza arta culinara si vrei să faci parte dintr-o echipă diversa, sa intalnesti oameni la fel de pasionati ca si tine, atunci da-ne un semn!

Iti oferim seriozitate, stabilitate și siguranta în dezvoltarea carierei tale.

Responsabilitati:

  • Respecta programul bucatariei;

  • Participa la pregatirea in conditii optime de igiena si calitate a materiei prime, legume, fructe necesare pregatirii produsului finit;

  • Pregatirea ingredientelor pentru diferite preparate culinare;

  • Controleaza si raspunde de calitatea materiilor prime si a produselor finite;

  • Raspunde de utilizarea, curatarea si pastrarea in bune conditii a logisticii din dotare;

Calificari:

  • BUCATAR - min. 1 an experienta;

  • Abilitatea de a urma instructiuni si de a lucra in echipa;

  • Cunostinte de baza privind siguranta si igiena alimentara;

Beneficii si alte detalii:

  • Salariu competitiv in functie de experienta; (*se discuta in urma unui interviu*)

  • Tichete de masa;

  • Ore suplimentare platite;

  • Decontarea transportului;

  • O masa asigurata la locul de munca;

  • Pregatire profesionala si oportunitati de avansare;

  • Orar de lucru:

    Saptamana 1: 4 zile libere, 3 zile lucrate;

    Saptamana 2: 3 zile libere, 4 zile lucrate;

  • Posibilitatea de a castiga suplimentar, in afara turelor de lucru;

  • Alte beneficii interne;

    Pentru a ne cunoaste, trimiteti CV-ul pe Whatsapp la numarul afisat sau apelati pentru o programare la un interviu:

    07********05

    Multumim și te asteptam in echipa noastra!

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 266457555