2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Ospatar, barman, sef de sala
  5. Ospatar, barman, sef de sala - Bucuresti - Ilfov
  6. Ospatar, barman, sef de sala - Tunari
Postat 28 mai 2024

Angajam Barman cu experienta

Salariu

4 000 - 4 300 lei

Localizare

Tunari

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Program de munca: Necesita schimburi in Weekend

Restaurant Gaetana angajează barmani cu experienta ,pentru locațiile din Tunari Ilfov . Dacă vrei să lucrezi într-un mediu dinamic și îți place să pregătești băuturi faine, te așteptăm în echipa noastră!

Responsabilitati: • Deservire bauturi alcoolice si nealcoolice; • Politete si profesionalism in servirea clientilor; • Pastrarea igienei si a curateniei la locul de munca; • Administrarea corecta a stocului de bauturi; • Inregistrarea vanzarilor; • Intocmirea inventarului ori de cate ori este nevoie in conformitate cu legislatia in vigoare.

Cerinte: • Cursurile de calificare in domeniu reprezinta un avantaj; • Cunostinte minime de limba engleza: nivel conversational; • Spirit de echipa, implicare, initiativa si rigurozitate; • Persoana comunicativa, organizata, atenta la detalii; • Rapiditate in executarea sarcinilor de serviciu.

Beneficii:

  • Contract pe durată nedeterminată

  • Salariu atractiv + bonuri de masă

  • 1 Masa pe zi

  • Transport decontat

  • Program de lucru in ture 2 zile cu 2 zile

Localitate

Tunari,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Tunari
ID: 257510881