2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Ambalatori
  5. Ambalatori - Mures
  6. Ambalatori - Santana de Mures
Sanlacta SRL
Postat 17 mai 2024

Ambalator/ Muncitor ambalare - Fabrica produse lactate

Localizare

Santana de Mures

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

Descriere

Obiectivul postului:

- Pregatirea produselor ambalate pentru livrare catre clienti

Sarcini si responsabilitati:

- preluarea produselor de pe banda si asezarea acestora in ambalaje colective

- manipularea transpaletilor si asezarea paletilor in depozitul frigorific

- invata si respecta procedurile si regulile comunicate

- mentine si pastreaza curatenia in cadrul fabricii si a utilajelor de ambalare

Cerinte:

- Min. studii medii (liceale)

- Abilitati de comunicare, spirit de echipa

- Orientare catre rezultate, respectarea termenelor

- Deschidere la sugestii

- Abilitati de organizare, ordonat

Salariu: minim 2.500 lei. In functie de performante, salariul poate creste.

Localitate

Santana de Mures,

Mures

Mures, Santana de Mures
ID: 263650531