2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Brasov
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Sacele
Postat 22 mai 2024

Ambalator Colete Depozit Sacele

Salariu

3 300 - 3 700 lei

Localizare

Sacele

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiCUI / CIF: ro30712485

Descriere

Salut , Noi suntem Fitomag.ro si cautam colegi noi !

Beneficii financiare:

  • 2800 lei net, primele doua luni + 500 lei bonuri de masa

  • 3200 lei net , din luna a doua + 500 lei bonuri de masa

  • decontare transport in valoare de 200 ron

  • ore extra platite

  • bonusuri de performanta

Cerințe:

Ce trebuie sa faci pe postul de pack-er Comenzi ?

Simplu!

  • Primul pas , este identificarea produselor din comanda si aducerea lor la banc

  • al doilea pas, se impacheteaza produsul in punga, plic cu bule sau cutie

  • dupa care, se pune factura in colet

  • iar in final, se lipeste eticheta de awb pentru expedierea coletului

Lucram atat cu produse mici cat si cu produse voluminoase

Condiții:

Pentru ca sa putem avea o colaborare buna, colegul nostru ideal ar trebui sa:

  • sa aibe viteza in executie

  • sa aibe spirit de echipa si o atitudine prietenoasa

  • sa fie flexibil

Responsabilități:

  • impachetarea comenzilor conform cerintelor

  • urmarirea calitatii in metoda de impachetare

  • incadrarea in timpul de lucru si finalizarea comenzilor

  • sa fie un coleg bun si prietenos cu o atitudine proactiva

Locatia noastra este in Sacele (20 minute cu masina fata de Centru Civic Brasov), Ca alternativa de transport sunt: mijloacele de transport in comun , masina personala . Decontam transportul in limita a 200 lei

Cateva lucruri care te-ar putea interesa inainte de a aplica la noi:

  • cautam oameni pe care sa ne putem baza, pe care sa ii formam si care sa preia responsabilitati si roluri importante in echipa, deci da, este posibilitatea de a avansa

  • oferim stabilitate si un loc de munca pe termen lung. Suntem o companie care isi plateste toate taxele, deci te poti baza pe noi si pe jobul pe care il ai

  • ne place sa lucram eficient si cu oameni de calitate, motiv pentru care mediul de lucru si atitudinea cu care facem lucrurile sunt foarte importante pentru noi

Program de lucru 8.30 -17.00 cu pauza de masa de 30 min. de luni pana vineri

Adresa : Strada zizinului nr 9 Sacele

Daca esti interesat/a si doresti sa stabilim un interviu, te invitam sa atasezi un C.V.

Te asteptam cu drag in echipa noastra!

Localitate

Sacele,

Brasov

Brasov, Sacele
ID: 191613812