2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Bucuresti - Ilfov
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Bucuresti
  7. Bucatar - ajutor bucatar - Sectorul 4
Postat 21 mai 2024

Ajutor Bucatar Restaurant GYST

Salariu

3 500 - 4 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 4

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibil

Descriere

Căutăm un Ajutor de Bucătar Dedicat!

Restaurantul nostru situat pe strada Blanari nr 18- centrul orașului este în căutarea unui ajutor de bucătar entuziast și dornic să își pună amprenta asupra artei culinare. Dacă ești pasionat de gătit și vrei să faci parte dintr-o echipă dinamică și creativă, te invităm să aplici pentru acest post.

Responsabilități:

  • Asistența bucătarului șef în pregătirea și prezentarea felurilor de mâncare

  • Păstrarea curățeniei și a ordinii în bucătărie

  • Respectarea standardelor de siguranță alimentară și igienă

Cerințe:

  • Experiență anterioară într-un rol similar în industria ospitalității

  • Abilități de comunicare și colaborare în echipă

  • Capacitatea de a lucra eficient sub presiune și într-un mediu dinamic

Dacă ești gata să îți începi cariera în gastronomie sau să îți continui parcursul profesional alături de o echipă dedicată și pasionată, te rugăm să trimiți CV-ul tău.

Alătură-te echipei noastre și aduce pasiunea pentru gătit în fiecare farfurie! Aplică acum!

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 4
ID: 269891822