2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Bucuresti - Ilfov
  6. Transport marfa - intern - Ilfov
  7. Transport marfa - intern - Popesti-Leordeni
Postat 20 mai 2024

Agent Service | H2On

Localizare

Ilfov, Popesti-Leordeni

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalRecrutare la distantaPermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO33570172

Descriere

Despre tine:

Ești pasionat de tehnologie și ai abilități excelente de rezolvare a problemelor? Dacă da, atunci poți fi candidatul perfect pentru rolul nostru de Agent Service.

Misiunea poziției:

În calitate de Agent Service, vei avea misiunea de a asigura funcționarea optimă a dozatoarelor de apă, efectuând reparații calificate și igienizări.

Responsabilitățile tale vor include:

  • Diagnosticarea și repararea defectelor tehnice ale dozatoarelor de apă;

  • Executarea procedurilor de igienizare, conform policitilor și procedurilor interne și a standardelor de sănătate și siguranță;

  • Redactarea și completarea fișelor de service interne, pentru evidența eficientă a operațiunilor efectuate;

  • Întreținerea și actualizarea documentației tehnice pentru echipamente;

  • Monitorizarea stocurilor de piese de schimb și consumabile.

Ce trebuie să știi și să poți face pentru a deveni Agent Service?

  • Diplomă într-un domeniu tehnic sau experiență echivalentă;

  • Permis de conducere categoria B, valabil, fără incidente;

  • Cunoștințe minime de mecanică și electrică;

  • Orientare către colaborare;

  • Abilitatea de planificare și organizare;

  • Abilitatea de a lucra eficient sub presiune și de a respecta termene limită.

Ar fi un plus dacă ai:

  • Experiență anterioară în domeniul water-cooler / carbo-cooler și / sau în repararea și întreținerea dozatoarelor de apă;

  • Certificări profesionale relevante în domeniul tehnic;

  • Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții.

Dacă ți-am stârnit interesul și consideri că te potrivești rolului, aplică acum! Abia așteptăm să ne cunoaștem!

Bucuresti - Ilfov

Locație exactă
Bucuresti - Ilfov, Ilfov, Popesti-Leordeni
ID: 270220539