2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Bucuresti - Ilfov
  6. Reprezentanti vanzari - Bucuresti
  7. Reprezentanti vanzari - Sectorul 2
Postat 15 mai 2024

Agent Contact Center

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Numarul de posturi disponibile: 1

Cu o istorie de peste 14 ani, reteaua de Clinici si Laboratoare Smile Dent Team acopera geografia a 3 tari distincte: Italia, Romania si Republica Moldova. In Romania, la Bucuresti suntem prezenti din 2021, si cautam colegi pentru dezvoltarea echipei.

Smile Dent Team de la Bucuresti recruteaza Agent Contact Center dedicat și pasionat pentru a se alătura echipei noastre.

Ce asteptări avem noi de la tine?

  • Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă in limba romană;

  • Cunoștințe bune de limba engleză, atat in comunicare scrisa cat si verbala;

  • Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a gestiona multiple sarcini simultan;

  • Experiență anterioară în domeniul contact center, relatie cu clientii sau vânzări constituie un avantaj, iar daca vii din domeniul medical, este si mai bine :)

Iată care vor fi responsabilitățile tale principale:

  • Relationarea telefonica cu pacientii nostri si informarea acestora cu privire la serviciile oferite de noi, cat si costurile acestora;

  • Relaționarea cu pacienții clinicii noastre prin toate canalele de comunicare oficiale (e-mail, chat, social media);

  • Actualizarea bazei de date de programări și gestionarea acestora;

  • Activități de promovare a serviciilor oferite de clinică.

Locație: București, la sediul nostru central din str. Barbu Văcărescu, nr. 162 (activitatea nu este remote).

Program: 2 ture AM/PM prin rotație

  • 09:00 - 17:30

  • 11:30 - 20:00

  • De luni până vineri, iar sâmbăta de la 09:00 la 14:00.

Beneficii:

  • Salariu format din venituri fixe și bonusuri în funcție de realizarea indicatorilor de performanță agreati;

  • Tichete de masă;

  • Abonament de servicii medicale MedLife;

  • Alte beneficii suplimentare de sărbători și zi de naștere.

Formare:

  • Asigurăm formare pentru noii angajați, pentru a le dezvolta abilitățile și a-i integra rapid în echipă.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 270293744