2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Bucuresti - Ilfov
  6. Reprezentanti vanzari - Bucuresti
  7. Reprezentanti vanzari - Sectorul 4
Postat 06 mai 2024

Agent Call Center Part-time 6 ore/zi, luni vineri 11.00-17.00 la sediu

Localizare

Bucuresti, Sectorul 4

Tip job

Part time

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Agent Call Center Part-time 6 ore/zi, luni vineri 11.00-17.00 la sediu cu/fara experienta in domeniu !

Candidatul Ideal

Cautam Agenti Call Center cu/fara experienta in domeniu !

Ce fel de persoana cautam?

- Cunoștințe de operare P.C.

– Abilități excelente de comunicare verbală

- Atitudine pozitivă, orientată către client

- Pozitia presupune apeluri telefonice catre o baza de date de client

- Capacitate de concentrare - atentie - profesionalism

Descrierea jobului

Ce beneficii te așteaptă?

- Salariu fix

- Punct de lucru Metrou Ctin Brancoveanu - Training specializat

Ce presupune job-ul?

- Contactarea telefonica a clientilor in vederea informarii cu privire la ofertele/produsele/serviciile valabile

- Promovarea serviciilor in conformitate cu strategia comerciala a companiei

- Gestionarea si solutionarea solicitarilor primite de la clienti sau directionarea situatiilor particulare catre departamentul specializat.

Posturile disponibile sunt pentru un Part time ( 6 ore/zi) sau Full Time de la birou !!!

Descrierea companiei

Suntem o companie ce ofera servicii profesionale de call-center.

Departamentul de call center se ocupa de contactarea clientilor existenti pentru ai informa cu privire la ofertele noi.

Va asteptam cu drag in echipa noastra !

Cei interesati pot trimite CV atasat in mesageria OLX.

Nu se oferta informatii telephonic. ( nu sunati)

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 4
ID: 254341619