1. Pagina principală
  2. Servicii
  3. Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni - servicii instalatii electrice, fotovoltaice, sisteme de supraveghere
  5. Electricieni - servicii instalatii electrice, fotovoltaice, sisteme de supraveghere - Cluj
  6. Electricieni - servicii instalatii electrice, fotovoltaice, sisteme de supraveghere - Cluj-Napoca
Oportunitate de Angajare: Montori Panouri Solare
Postat 27 mai 2024

PromoveazăReactualizează
  • Persoana fizica

Firma Germana SI Mega Energy GmbH caută montori panouri solare pentru Germania dedicați și motivați pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Suntem lideri în industria energiei regenerabile și ne angajăm să oferim soluții durabile și eficiente clienților noștri.
Beneficii:
Oportunitatea de a lucra într-un domeniu în plină creștere
Salariu competitiv, în funcție de experiență
Dezvoltare profesională și oportunități de avansare în cadrul companiei
Mediu de lucru dinamic și prietenos
Responsabilități:
Montarea și instalarea panourilor solare conform specificațiilor și standardelor de calitate
Asigurarea respectării termenelor de livrare și a standardelor de siguranță
Colaborarea cu echipa pentru a asigura succesul proiectelor
Cerințe:
Experiență anterioară în montajul panourilor solare (experiența în domeniul electric sau construcții este un avantaj)
Abilități excelente de lucru în echipă și comunicare
Limba germană nu este obligatorie, dar constituie un avantaj
Atitudine pozitivă și dorință de a învăța și de a se dezvolta profesional

Alăturați-vă echipei noastre și fiți parte din viitorul energiei sustenabile! Așteptăm cu nerăbdare să primim aplicațiile dvs.
ID: 270215885

Contactează vânzătorul

Ionut

Pe OLX din august 2014

Activ pe 13 mai 2024

xxx xxx xxx

Vanzator