1. Pagina principală
  2. Servicii
  3. Servicii de curatenie
  4. Curatenie case - apartamente - birouri
  5. Curatenie case - apartamente - birouri - Timis
  6. Curatenie case - apartamente - birouri - Timisoara
Angajam personal
Postat 30 mai 2024

PromoveazăReactualizează
  • Firma

  • plata: abonament

  • tip: case private, birouri, zone comune

Îți dorești să te alături unei echipe dinamice și să fii parte dintr-un mediu de lucru prietenos și stimulant?

Firma noastră de curățenie caută un lucrător dedicat pentru a se alătura echipei noastre pentru un program flexibil.

Dacă ești o persoană responsabilă, orientată spre detalii și dornică să ofere servicii de curățenie de înaltă calitate, atunci te încurajăm să aplici pentru această poziție.

Responsabilități:

•Curățarea și întreținerea spațiilor interioare conform standardelor noastre de calitate.

* Măturat, șters praful, aspirat, spălat și dezinfectat suprafețe în birouri, băi, săli de conferințe și alte spații desemnate.

* Gestionarea corectă a echipamentelor și a produselor de curățenie.

* Respectarea strictă a programului de lucru și a cerințelor de siguranță.

* Comunicarea eficientă cu echipa pentru a asigura un mediu de lucru colaborativ și armonios.

Cerințe:

* Experiență anterioară în domeniul curățeniei sau într-o poziție similară reprezintă un avantaj.

* Abilitatea de a lucra în mod eficient sub supraveghere minimă.

* Atitudine pozitivă și abilitatea de a lucra în echipă.

* Capacitatea de a urma instrucțiuni și de a respecta procedurile de lucru.

* Flexibilitatea în ceea ce privește programul de lucru și disponibilitatea pentru a lucra în weekenduri sau sărbători, dacă este necesar.

* Abilități de comunicare în limba română.

Beneficii:

* Salariu competitiv și posibilitatea de avansare în cadrul companiei.

* Mediu de lucru plăcut și echipă prietenoasă.

* Training și dezvoltare profesională continuă.

* Oportunitatea de a contribui la menținerea unui mediu curat și sigur pentru clienții noștri.
ID: 270341801

Contactează vânzătorul

Cristina

Pe OLX din mai 2021

Activ pe 16 mai 2024

xxx xxx xxx

Vanzator