2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Gestionari depozit si coordonatori
  5. Gestionari depozit si coordonatori - Timis
  6. Gestionari depozit si coordonatori - Timisoara
Postat 22 mai 2024

Team Leader, cu autorizatie ISCIR

Salariu

3 500 - 5 500 lei

Localizare

Timisoara

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 4CUI / CIF: 13499400

Descriere

Cerințe:

  • Autorizatie ISCIR pentru utilizarea stivuitorului.(reach truck,frontal);

  • Experienta anterioara intr-o pozitie similara; (cel putin 3 ani pe o pozitie de conducere operationala intr-un depozit);

  • Abilitatea de a gestiona documente si evidente fizice si scriptice;

  • Capacitati de organizare si prioritizare;

  • Cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu;

  • Cunoasterea pachetului Office la un nivel mediu;

Condiții:

  • Salariu motivant;

  • Contract pe perioada NEDETERMINATA;

  • Bonuri de masa in valoare de 30 RON/zi;

  • Ore suplimentare platite conform legii;

  • Asigurare medicala in sistem privat;

  • Tichete cadou de Pasti;

  • Tichete cadou pentru ziua de nastere;

  • Reale posibilitati de crestere profesionala;

  • Transport asigurat.

Responsabilități:

  • Coordonarea activitatii depozitului pe proiectul unde este alocat;

  • Evidenta/control asupra tuturor actelor insotitoare ale marfurilor ce intra/ies din gestiune;

  • Atingerea obietivelor legate de livrarea comenzilor, acuratetea livrarilor, acuratetea stocurilor, emiterea de rapoarte, termene de livrare.

  • Coordonarea activitatii angajatilor din subordine: stivuitoristi, gestionari si manipulanti;

  • Pregatirea comenzilor conform protocolului agreat cu clientii.

  • Participarea la inventarele periodice sau cele solicitate de clienti;

  • Coordonarea evaluarilor periodice ale depozitului;

  • Oferirea informarilor catre clientii externi despre initiativele planificate, in curs sau executate;

  • Asumarea deciziilor de conducere a depozitului in absenta Sefului de Depozit;

Localitate

Timisoara,

Timis

Timis, Timisoara
ID: 269890040