2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Bucuresti - Ilfov
  5. Alte locuri de munca - Bucuresti
  6. Alte locuri de munca - Sectorul 4
angajari.twentytopmodels
Postat 24 mai 2024

Suport tehnic pentru modele online

Salariu

3 000 - 6 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 4

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibilDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 10Recrutare la distantaCUI / CIF: 47081176

TwentyTopModels, o comunitate inovatoare dedicată modelelor online, caută o femeie pasionată și calificată pentru a se alătura echipei noastre în calitate de Suport Tehnic pentru Modele. Dacă ai cunoștințe tehnice solide și abilități excelente de comunicare, te invităm să aplici pentru această poziție.

Responsabilități principale:

  • Oferirea suportului tehnic modelelor pentru a le ajuta să navigheze și să utilizeze platformele în mod eficient.

  • Identificarea și rezolvarea rapidă a problemelor tehnice întâmpinate de modele în timpul ședințelor foto și video.

  • Colaborarea strânsă cu echipa de asistență și tehnică pentru a asigura rezolvarea promptă a tuturor problemelor semnalate.

Cerințe:

  • Abilități excelente de comunicare și răspuns rapid în situații de criză.

  • Empatie și capacitatea de a lucra eficient cu modelele pentru a le ajuta să depășească problemele tehnice.

TwentyTopModels oferă un mediu de lucru dinamic și inclusiv, în care veți avea oportunitatea de a juca un rol esențial în asigurarea unei experiențe de calitate pentru modelele noastre. Oferim, de asemenea, o recompensă financiară competitivă și posibilități de dezvoltare profesională.

Suntem nerăbdătoare să întâlnim candidata potrivită, pasionată să ofere suport tehnic de calitate modelelor noastre. Vă mulțumim pentru interesul manifestat!

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 4
ID: 257582366