2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Bihor
  6. Reprezentanti vanzari - Oradea
Postat 07 mai 2024

Reprezentant / consultant Vanzari ORADEA

Salariu

3 000 - 7 000 lei

Localizare

Oradea

Tip contract

Colaborare

Comision: Bază și comisionMobilitatea postului: Remote/ La distantaProgram de munca: Program flexibilNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 48808664

Descriere

Responsabilitati:
• realizarea activității de vânzăre prin telefon (remote); Vehicule electrice usoare • Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă.
• Menținerea unor relații bune cu clienții existenți ; Cerințe: - Domiciliul in Bihor - Cunoștințe de bază în utilizarea computerului și a aplicațiilor software.
- excelente abilități de comunicare și relaționare interpersonală - abilități de vânzare și negociere
- abilitatea de a asculta
- persoană ambitioasă, organizată, - capacitatea de a rezolva rapid și corect problemele apărute
- capacitatea de a prioritiza sarcinile Beneficii: • Salariu competitiv și bonusuri de performanță. • Mod de lucru remote (de acasa). Va rugam trimiteti cv-urile pe forumul OLX

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 269883527