2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Ospatar, barman, sef de sala
  5. Ospatar, barman, sef de sala - Bucuresti - Ilfov
  6. Ospatar, barman, sef de sala - Bucuresti
  7. Ospatar, barman, sef de sala - Sectorul 6
Postat 08 mai 2024

Proiect Manager Restaurant

Salariu

4 500 - 9 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Suntem în căutarea unui Proiect Manager Restaurant pasionat și dedicat pentru a se alătura echipei noastre dinamice!

Dacă aveți experiență în gestionarea proiectelor și în industria ospitalității, sunteți persoana pe care o căutăm.

Responsabilități: Planificarea și implementarea proiectelor pentru îmbunătățirea eficienței operaționale și a experienței clienților.

Coordonarea echipei pentru a asigura respectarea termenelor limită și a standardelor de calitate.

Monitorizarea bugetelor și a costurilor pentru proiecte

. Colaborarea strânsă cu departamentele interne pentru a asigura o comunicare eficientă și o implementare reușită a proiectelor.

Identificarea oportunităților de îmbunătățire a proceselor și a serviciilor.

Cerințe: Experiență anterioară în gestionarea proiectelor, preferabil în industria ospitalității. Abilități excelente de comunicare și de conducere a echipei.

Capacitatea de a lucra sub presiune și de a gestiona multiple proiecte simultan.

Cunoștințe solide de management al timpului și al resurselor

. Beneficii: Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și stimulant. Dezvoltarea profesională și oportunități de avansare

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 269933806