2. Locuri de munca
  3. IT - Telecomunicatii
  4. IT - Telecomunicatii - Bucuresti - Ilfov
  5. IT - Telecomunicatii - Bucuresti
  6. IT - Telecomunicatii - Sectorul 2
Postat 22 mai 2024

Operator date si administrare magazin online

Salariu

3 500 - 5 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

Mobilitatea postului: Remote/ La distantaProgram de munca: Program flexibilDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1Recrutare la distantaCUI / CIF: RO17382878

Descriere

ADMINISTRATOR MAGAZIN ONLINE, OPERATOR DATE

Loc de muncă ideal pentru cei pasionați de pescuit!

Garantăm suportul necesar pentru atingerea performanței în cadrul echipei noastre.

Suntem un colectiv format din oameni tineri, energici și pasionați de ceea ce vindem – adică, pasionați de pescuit și articole de pescuit premium.

    DESCRIERE POST:

•    Introducerea de date, actualizarea conținutului și informațiilor din magazinul online (denumiri produse, fotografii, caracteristici tehnice, prețuri de vânzare, oferte speciale/promoții, etc.);

•    Verificarea, actualizarea și asigurarea corectitudinii datelor/informațiilor despre produse, prețurilor, imaginilor de pe platforma on-line sau corectarea eventualelor erori sau discrepanțe;

•    Utilizarea instrumentelor și software-urilor pentru a converti sau prelucra datele în formate sau structuri diferite pentru a răspunde nevoilor organizației;

•    Încărcarea, analiza şi aprobarea produselor în platformă;

•    Colaborarea cu alte departamente sau echipe pentru a furniza date și informații relevante și pentru a răspunde la cerințele interne și externe;

CERINȚE POST:

•    Daca ești pasionat de pescuit și cunoști termenii specifici reprezintă un mare avantaj;

•    Operare PC bună și rapidă;

•    Cunoștinte medii ale unui soft de editare foto (Adobe Photoshop, Lightroom etc)

•    Cunoașterea limbii engleze la nivel mediu;

•    Cunoştinţe Microsoft Office Excel

•    Capacitatea de lucru cu texte de prezentare ale unui produs;

    BENEFICII:

•    Salariu atractiv;

•    Renegocierea salariului după 3 luni, în funcție de aptitudini;

•    Program de lucru flexibil, fară a fi legat de orele de lucru;

•    Postul nu necesită prezența la birou, chiar preferăm un coleg care să lucreze de acasă (remote)

Te așteptăm cu drag în echipa noastră tânără și dinamica!

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 270212671