2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Instalatori
  5. Instalatori - Cluj
  6. Instalatori - Cluj-Napoca
Postat 20 mai 2024

Instalator mentenanta Cluj

Salariu

4 000 - 4 300 lei

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 14238267

Descriere

Descrierea postului:

- Desfășoară activități de exploatare,mentenanță si reparatii a instalațiilor din complex;

- Determină necesarul de materii prime, materiale și piese de schimb;

- Program Luni-Vineri, 08.00 – 16.30  (30 minute pauza de masa)

Cerințe:

 - Studii medii - liceu/școală profesională;

- Calificare tehnică - instalator instalații HVAC, sanitare;

- Experiența in mentenanța tehnică a clădirilor (termic, climatizare, ventilații, instalații stins incendiu cu sprinklere, drencere și hidranți) reprezinta un avantaj;

 Se oferă:

-  Pachet salarial motivant: 4000-4300 lei net + tichete de masa (30 lei/tichet) + prime sarbatori, bonusuri

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 265627859