2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori constructii
  5. Muncitori constructii - Bacau
  6. Muncitori constructii - Onesti
Postat 24 mai 2024

Fereastra ADF Onesti angajeaza montator si specialist tehnic tamplarie

Localizare

Onesti

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2

Fereastra ADF Onesti angajeaza montator tamplarie si specilist tehnic in tamplarie cu experienta.

Candidatul ideal:

-        Experienta in domeniul tamplariei PVC;

-        Permis de conducere categoria B;

-        Bune abilitati de comunicare si lucru in echipa;

-        Seriozitate si implicare in sarcinile primate;

Descrierea jobului:

-        Asigurarea mentenantei tamplariei;

-        Cunoasterea si promovarea produselor din portofoliu;

-        Efecturea masuratorilor si consilierea tehnica a beneficiarului;

-        Controlul calitatii produselor

Cei interesati pot depune CV-ul la sediul nostrum din Onesti, republicii nr. 20, sau pe whatsapp la numarul de telefon din anunt.

Localitate

Onesti,

Bacau

Bacau, Onesti
ID: 269915800