2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Olt
  6. Transport marfa - intern - Scornicesti
Postat 16 mai 2024

Conducator auto - Carne si Produse din Carne

Localizare

Scornicesti

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalPermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 4

Matra SRL este în căutarea unui Conducător auto pentru distributie carne si produse din carne responsabil și dedicat pentru a se alătura echipei noastre pentru zonele Bucuresti, Ilfov, Giurgiu si Dambovita.

Responsabilități:- Livrarea în siguranță și la timp a mărfurilor în zonele desemnate.- Gestionarea eficientă a rutei și respectarea regulilor de circulație.- Încărcarea și descărcarea produselor conform procedurilor companiei.- Menținerea vehiculului în stare bună de funcționare și efectuarea reviziilor periodice.

Cerințe:- Experiență anterioară în conducerea autovehiculelor comerciale, de preferință în industria alimentară.- Permis de conducere categoria B.- Abilități excelente de comunicare și orientare către clienți.- Capacitatea de a lucra în mod independent și de a rezolva problemele care pot apărea în timpul livrărilor.- Fiabilitate și atenție la detalii.

Beneficii:- Pachet salarial competitiv și bonusuri în funcție de performanță.- Program de lucru stabil și posibilitatea de a lucra într-un mediu dinamic.- Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.Dacă sunteți interesat să vă alăturați echipei noastre și să contribuiți la distribuția produselor alimentare de înaltă calitate, vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră la adresa de email sau să ne contactați la numărul de telefon pentru mai multe detalii.

Alăturați-vă echipei noastre și fiți parte dintr-o companie dedicată calității și satisfacției clienților!

Localitate

Scornicesti,

Olt

Olt, Scornicesti
ID: 269985705