2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Cluj
  6. Reprezentanti vanzari - Cluj-Napoca
Postat 16 mai 2024

Cautam consilier tehnic magazin online

Localizare

Cluj-Napoca

Cautam consilier tehnic vanzari pentru magazin online care va avea urmatoarele responsabilitati:

1. Proceseaza comenzile si ofertele clientilor conform standardului de comanda/oferta

2. Identifica produsele pe baza cataloagelor auto puse la dispozitie

3. Prezinta si promoveaza produsele clientilor

4. Urmareste realizarea targhetului de vanzari

5.  Relationeaza in mod direct cu clientii companiei

6.  Urmareste fluxul comenzilor si ofertelor

Calitatile candidatului ideal:

1. Studii medii/superioare ( chiar si fara experienta )

2. Bune cunostinte de operare pe calculator ( Word, Excel, Outlook, Thunderbird, etc..)

3. Flexibilitate

4. Abilitatea de organizare, planificare si comunicare

5. Cunoasterea programelor de piese auto prezinta un avantaj ( dar nu este obligatoriu )

Beneficiile pe care le oferim :

1. Posibilitatea dezvoltarii carierei in domeniul online

2. Conditii de lucru deosebite

3. Bonusuri periodice si salarizare motivanta

4. Traininguri privind cele mai noi softuri folosite de companie Trimiteti cv-ul pe email sau intr-un mesaj!

Asteptam CV-urile dvs.

Va multumim!

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 252241373