2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Cluj
  5. Alte locuri de munca - Cluj-Napoca
Postat 13 mai 2024

Angajam Personal

Localizare

Cluj-Napoca

Descriere

Pizzeria Pizzarelli Pizza Bar Cluj-Napoca caută casier.

Căutăm o persoană plină de energie și cu o atitudine pozitivă pentru a se alătura echipei noastre în calitate de casier/casieră.

Responsabilități:

  • Înregistrarea cu precizie a tranzacțiilor de vânzare folosind sistemele noastre informatice

  • Gestionarea tranzacțiilor cu numerar și alte forme de plată

  • Asigurarea unui serviciu clienți de calitate și răspunderea la întrebările și preocupările acestora

  • Menținerea curățeniei și a ordinii în zona de casă

  • Colaborarea strânsă cu echipa pentru a asigura o experiență de cumpărare plăcută pentru clienți

Cerințe:

  • Experiență anterioară în domeniul casieriei sau în serviciul clienți este un avantaj, dar nu este obligatorie

  • Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții

  • Atitudine pozitivă și capacitatea de a lucra eficient într-un mediu agitat

  • Fiabilitate și atenție la detalii

  • Disponibilitatea de a lucra în ture flexibile, inclusiv în weekend și în zilele de sărbătoare

Beneficii:

  • Salariu competitiv și oportunități de avansare în cadrul companiei

  • Mediu de lucru dinamic și prietenos

  • Training și dezvoltare profesională continuă

Pentru mai multe detalii si pentru stabilirea unui interviu, suna-ti la numarul de telefon din anunt.

Te așteptăm cu nerăbdare să faci parte din echipa noastră!

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 270210314