2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Altele
  5. Altele - Olt
  6. Altele - Slatina
Postat Azi la 03:55

Angajam pentru contabilitate primara

Salariu

2 500 - 4 000 lei

Localizare

Slatina

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Program de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2

Descriere

Descrierea jobului

Calități :

*  atenție la detalii, rigurozitate, organizare, corectitudine, responsabilitate

*  cunoştinţe bune de utilizare PC incluzând Microsoft Office

*  cunoștinte de baza logistica

*  capacitate de sinteza, adaptabilitate, spirit de echipă, rezistență la stres, gestionarea optimă a timpului, capacitate și dorință de dezvoltare, implicare

*  bune abilități de comunicare

Program luni-joi:08:00-17:00

Vineri: 08:00-14:00

Responsabilități;

-emitere facturi catre clienți

-Întocmire contracte și acte adiționale stas

-vei avea grija de facturile, platile si documentele noastre interne

- vei introduce documentele contabile in sistemul nostru de contabilitate- procesare plăți

-suport clienți telefonic

-folosirea mail-ului obligatorie

Este un plus dacă ai mai lucrat în programul saga și foarte important dacă ai mai lucrat în birou pe partea administrativa sau în contabilitate primară.

Localitate

Slatina,

Olt

Olt, Slatina
ID: 261235289