2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Instalatori
  5. Instalatori - Cluj
  6. Instalatori - Cluj-Napoca
Postat Azi la 06:50

ANGAJAM instalatori si ajutor de instalator

Salariu

4 500 - 6 000 lei

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiCUI / CIF: RO48373284

Descriere

SC MTS INSTAL SRL ANGAJEAZA !

Compania noastră cu o experiența de peste 10 ani în domeniul executiei instalațiilor sanitare , termice și venitlații angajează instalatori și ajutoare de instalatori dornici de a învăța lucruri noi , de a lucra cu sisteme profesionale într-un mediu de lucru plăcut și antrenant . Activitatea noastră se desfășoară în proporție de 90% in localitatea Cluj-Napoca și in zonele limitrofe.

Descrierea jobului

Suntem genul de oameni care ne folosim de tehnologie pentru a ne face jobul mai ușor. Avem scule de ultimă generație și le folosim responsabil pentru a eficientiza munca. Printre numeroasele operațiuni enumerăm :

- Montajul coloanelor șI al pozițiilor sanitare folosind sisteme de îmbinare a conductelor prin presare;

- Montajul instalației de încălzire in pardoseală;

- Montajul coloanelor și a distribuitoarelor de agent termic pentru încălzire;

- Instalarea echipamentelor aferente fiecărui tip de instalație ( cazane , pompe , ventilatoare , etc. );

- Diverse alte operațiuni specifice domeniului .

Se oferă:

-Pachet salarial motivant, corespunzător nivelului de experiență și calificare :

-instalator 4500 lei NET cu posibilitatea negocierii după prima lună;

-ajutor de instalator 3000 lei NET cu posibilitatea negocierii după prima lună;

Negocierea se face în baza performanțelor de care se dă dovadă .

-Contract de munca pe perioadă nedeterminată;

-Decontarea costurilor cu trasnportul (după caz );

-Instruire la locul de muncă;

-Echipament de lucru și protecție;

-Diurnă pentru deplasări;

-Lucru într-o echipă formată, mediu de lucru plăcut și prietenos;

-Alte bonusuri.

Așteptăm cu nerăbdare CV-urile voastre la adresa de mail.

Iar pentru orice fel de alte informatii , discutii sau întâlniri vă stăm la dispoziție.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 259265098