2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Timis
  5. Alte locuri de munca - Timisoara
Adrian Suciu
Postat 23 mai 2024

Angajam Asistent Relatii Clienti, locatie Timisoara

Localizare

Timisoara

Nivelul de studii: StudentNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1

Suntem în căutarea unei persoane motivate și orientate către clienți pentru a se alătura echipei noastre în calitate de Asistent/ă Relații Clienți. Această poziție implică gestionarea eficientă a solicitărilor și reclamațiilor scrise ale clienților noștri, contribuind la menținerea unui nivel înalt de satisfacție a clienților.

Cerinte

  • Experiență anterioară într-o poziție similară de asistență pentru clienți sau servicii de relații cu clienții.

  • Abilități excelente de comunicare în scris și înțelegere rapidă a nevoilor și preocupărilor clienților.

  • Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și de a gestiona multiple sarcini în același timp.

  • Orientare către rezultate și atenție la detalii.

  • Abilități de rezolvare a problemelor și de luare a deciziilor.

  • Autonomie; Initiativa si pro-activitate;

Responsabilitati

  • Primirea, înregistrarea și gestionarea eficientă a solicitărilor și reclamațiilor primite de la clienți prin diferite canale de comunicare scrise (e-mail, scrisori etc.).

  • Analizarea detaliată a solicitărilor și reclamațiilor, identificând problemele principale și oferind soluții sau îndrumări adecvate.

  • Comunicarea clară și eficientă cu clienții pentru a le oferi actualizări și soluții într-un timp util.

  • Colaborarea strânsă cu alte departamente pentru a asigura rezolvarea promptă a problemelor clienților și pentru a îmbunătăți continuu experiența acestora.

  • Identificarea cauzelor generatoare de sesizari si propunerea de solutii.

Beneficii:

  • Contract de munca cu perioada nedeterminata;

  • Sistem de bonusare;

  • Dezvoltare profesionala intr-un mediu dinamic si orientat catre performanta;

  • Posibilitati de crestere profesionala, programe de training;

  • Posibilitatea de a face parte dintr-o companie, lider de piata pe segment in Romania.

Dacă sunteți o persoană entuziastă, cu o atitudine pozitivă și dornică să contribuie la crearea unei experiențe excelente pentru clienții noștri, vă încurajăm să aplicați.

Va rugam sa aplicati cu CV.

* Prin transmiterea CV-ului dvs. pentru aceasta pozitie sunteti de acord cu preluarea si prelucrarea informatiilor personale, care vor fi accesate de persoanele responsabile cu procesul de recrutare in cadrul Companiei. Informatiile din CV vor fi utilizate numai in scopul recrutarii si vor ramane confidentiale. Prin transmiterea datelor dvs. personale sunteti de acord cu utilizarea acestora in scopul recrutarii in cadrul Companiei. Daca aveti intrebari, nelamuriri sau doriti sa accesati, corectati sau stergeti datele personale, contactati Compania.

Localitate

Timisoara,

Timis

Timis, Timisoara
ID: 249874142